Catering

 Nasza oferta

Nasza pasja do tworzenia i przygotowywania sushi nie kończy się tylko na tradycyjnej kuchni japońskiej w ścianach restauracji Hachi Sushi. Zdobyte doświadczenie, umiejętności i profesjonalizm pozwalają nam wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i zaspokoić każde - nawet najbardziej wyrafinowane podniebienie. Oto co mamy do zaoferowania :

IMPREZA LUB UROCZYSTOŚĆ W RESTAURACJI NA WYŁĄCZNOŚĆ - oferujemy wynajem restauracji wraz z obsługą na wyłączność. Możemy zaprosić  do 12 osób dla których obsługa naszej restauracji przygotuje pyszne sushi i nie tylko, przy zachowaniu maksimum dyskrecji. 

SUSHI LIVE COOKING - to idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą zaskoczyć swoich gości i sprawić aby każde spotkanie było wyjątkowe i niepowtarzalne. Specjalnie przygotowana aranżacja oraz duet szefa kuchni i mistrza ceremonii przygotuje na Państwa oczach potrawy ze świeżych ryb, owoców morza oraz warzyw i ryżu. W trakcie pokazu Goście poznają tajniki kuchni japońskiej oraz delektują się pysznym jedzeniem tworzonym na ich oczach.

JAPOŃSKI FINGER FOOD - gotowy poczęstunek w postaci małych przekąsek, które umilą i uatrakcyjnią zarówno spotkania okolicznościowe jak i firmowe.

KOMPOZYCJE SUSHI - indywidualnie przygotowana aranżacja dopasowana do potrzeb klienta. Oferujemy: torty, statki, mosty, deski, tace, japońską ceramikę.

CATERING DLA FIRM
  • konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe
  • przyjęcia i kolacje firmowe
  • koktajle i uroczyste bankiety
  • spotkania firmowe w siedzibie firmy oraz imprezy plenerowe, świąteczne i promocyjne
CATERING OKOLICZNOŚCIOWY
  • obiady i kolacje okolicznościowe, przyjęcia ślubne, chrzciny i komunie
  • urodziny, imieniny, rocznice
  • aranżacja zaręczyn
  • spotkania ze znajomymi, przyjęcia rodzinne

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Nasza obsługa sprawi, że każdy event będzie dokładnie tym czego oczekujesz. Zapewniamy kompleksową usługę w restauracji lub w miejscu dowolnie wybranym. Jesli zaiteresowała Cię ta oferta skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.